WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Supplementler Nerede Saklanır Yorumlayın

Supplementler Nerede Saklanır?

Supplementlerin alındıktan sonraki dönemde, tarihlerinin geçirilmeden kullanılması gerekmektedir. Tarih olarak geçmiş olan tüm ek gıdaların da en kısa zaman içerisinde atılması gerekecektir. Bu tür gıdalar direkt olarak içme özelliği gösterdiği için, bu gıdaların tarihlerinden sonraki dönemlerde kullanılmaması önerilmektedir. Tüm supplementlerin genel olarak kuru ve rutubetsiz ortamlar içerisinde saklanması önerilmektedir. Supplementler nerede saklanır belirtilmediği sürece de buzdolabına koyulmamalıdır. Aynı zamanda çok sıca içerisinde bırakılması da, ürünlerin bozulmasına neden olabilmektedir. Sitemiz içerisinden sipariş edilen tüm ek gıdaların, üzerinde yazdığı şekli ile saklanması önerilmektedir. Böylece son kullanım tarihine kadar da kullanılması mümkün olabilecektir.

Supplementler Nasıl Saklanmalı?

Supplement isminde kullanılan sporcu ek gıdaları, gıda takviyesi sayesinde, istenen amaca daha kolay bir şekilde ulaşılabilmesi adına yardımcı olmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan ürünler de oldukça kaliteli markaları içermektedir. Bundan dolayı da, kişilerin tam anlamı ile ek gıda takviyesi yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Tercih edilen tüm ürünlerin, ürün içerisinde belirtilen şekli ile saklanması gerekmektedir. Bu saklama sayesinde, ürünün daha uzun süreli kullanılması mümkün olmaktadır. Supplementler nasıl saklanmalı hemen hemen tüm ürünler için geçerli olan saklama önerisi de kuru ve rutubetsiz ortamlardır. Bu ortamlar sayesinde, ürünlerin muhafaza edilmesi de kolay bir hale gelecektir. Ayrıca kimi ürünlerin de buzdolabı içerisinde saklanması önerilmektedir. Bu tür ürünlerin bu özelliklerine de dikkat edilmesi gerekecektir.

Supplementler Nasıl Üretilir?

Protein tozları, makineler ile üretilebilen ürünlerdir. Kişilerin günlük olarak yeterli miktarda protein alabilmesi amacı ile protein tozlarının üretimi sağlanmaktadır. Genel olarak protein tozu gibi ürünlerin içerisinde, süt proteinleri yer almaktadır. Supplementler nasıl üretilir bunun haricinde, tüm Whey ürünlerinin de inek süründen elde edildikleri bilinmektedir. Gıda güvenliği açısından test edilen bu sütlerin, kullanılabilmesi için gerekli olan kriterlere uyma zorunluluğu bulunmaktadır. Ayrıca belirli olan enzimler de süte karıştırılmaktadır. Lorun haricinde kalan sıvı da kurutulur ve ardından protein tozu olarak kalıplara dökülerek satış için hazırlanır. Protein tozları bu şekilde bir üretimden geçen ürünlerdir. Tamamen yararlı olan ürünler olduklar için de, herkes tarafından tercih edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir